ARCHÍV INTERNETOVEJ STRÁNKY

 
 

 

 
 
    | Úradná tabuľa | | Aktuality | | Akcie a podujatia |

 

     
 
SPRÁVY

DOTAZNÍK

 SAMOSPRÁVA

    - STAROSTA
      - aktuálny starosta
      - starostovia po r. 1989
    - M. ZASTUPITEĽSTVO
    - MIESTNA RADA
    - KOMISIE MZ
    - MIESTNY ÚRAD
    - STAVEBNÝ ÚRAD
    - STRATEGICKÝ PLÁN
    - VZN
    - FINANCIE MČ
    - LAMAČAN
    - VOĽBY
    - NAPÍŠTE NÁM

ÚRADY A INŠTITÚCIE
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE
INZERCIA
VÝSTAVBA V LAMAČI
FOTOALBUM

ÚRADNÁ TABUĽA

HISTÓRIA
SYMBOLY
KULTÚRA
DOPRAVA
ŠPORT
MÉDIÁ
ORTOMAPA LAMAČA

EURÓPSKA ÚNIA

LINKY
MAPA STRÁNOK
KNIHA NÁVŠTEV

Nastav archiv.lamac.sk ako:   Domácu stránku
  Obľúbenú stránku

   Verzia pre tlač

  POČASIE



 
Starostovia Lamača po roku 1989


02.01.2007 - doteraz   Mgr. Oľga Keltošová
V komunálnych voľbách konaných 02.12.2006 zvíťazil kandidát koalície SDKÚ-DS, Smer-SD, SNS  Mgr. Oľga Keltošová. Výsledky volieb nájdete TU.


07.12.2002 - 02.01.2007   Ing. Peter Šramko
V komunálnych voľbách konaných 06.-07.12.2002 zvíťazil kandidát koalície KDH, DS, OKS, SDĽ, DÚ Ing. Peter Šramko. Výsledky volieb nájdete TU.


29.06.2002 - 07.12.2002   Ing. Peter Šramko
V doplnkových voľbách starostu v Lamači, konaných 29.06.2002 sa stal novým strarostom Lamača Ing. Peter Šramko. Viac informácií nájdete TU.


20.03.2002 - 29.06.2002   Ing. Peter Šramko
Starosta MČ BA - Lamač Ľubomír Plai dňa 18.3.2002 vymenovaný za predsedu Úradu pre štátnu službu, a týmto dnom nastala aj zmena v osobe štatutárneho zástupcu našej mestskej časti. Zodpovednosť za riadenie miestneho úradu a chod MČ BA - Lamač prevzal zástupca starostu Ing. Peter Šramko, ktorého dňa 20. 3. 2002 na mimoriadnom zastupiteľstve poslanci MZ BA-Lamač potvrdili vo funkcii štatutárneho zástupcu MČ Bratislava - Lamač. Zástupcom štatutárneho zástupcu sa stal doterajší predseda finančnej komisie Ing. Jaroslav Mrva.


19.11.1998 - 20.03.2002   Ľubomír Plai
V komunálnych voľbách konaných 18.-19.11.1998 zvýťazil kandidát koalície KDH, DS, DÚ, SDĽ, SOP, SDK, SDSS, SZS Ľubomír Plai. Výsledky volieb nájdete TU.


19.11.1994 - 19.11.1998   Mgr. Ing. Július Rozložník
Počas 18.-19.11.1994 sa uskutočnili riadne komunálne voľby. Za starostu Mestskej časti Bratislava-Lamač bol zvolený Mgr. Ing. Július Rozložník.


28.05.1994 - 19.11.1994   Mgr. Ing. Július Rozložník
V doplňujúcich komunálych voľbách na post starostu Mestskej časti Lamač dňa 28.05.1994 bol zvolený Mgr. Ing. Július Rozložník.


10.05.1993 - 28.05.1994   Ing. Július Rozložník
Dňa 10.05.1993 bol do funkcie zástupcu starostu v spolupráci s Miestnou radou zvolený Ing. Július Rozložník.


1990 - 03.05.1993   PhDr. Štefan Machaj
Na základe výsledkov komunálnych volieb sa starostom Lamača stal PhDr. Štefan Machaj.

 
       
Copyright © 2009 MÚ Bratislava Lamač Stránku spravuje Platon Webhosting Platon Group