ARCHÍV INTERNETOVEJ STRÁNKY

 
 

 

 
 
    | Úradná tabuľa | | Aktuality | | Akcie a podujatia |

 

     
 
SPRÁVY

DOTAZNÍK

SAMOSPRÁVA

ÚRADY A INŠTITÚCIE
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE
INZERCIA
VÝSTAVBA V LAMAČI
FOTOALBUM

ÚRADNÁ TABUĽA

HISTÓRIA
SYMBOLY
KULTÚRA
DOPRAVA
ŠPORT
 MÉDIÁ
ORTOMAPA LAMAČA

EURÓPSKA ÚNIA

LINKY
MAPA STRÁNOK
KNIHA NÁVŠTEV

Nastav archiv.lamac.sk ako:   Domácu stránku
  Obľúbenú stránku

   Verzia pre tlač

  POČASIE 
Napísali o Lamači


2. 8. 2005 - Sme
Na kúpalisko si Lamačania ešte rok počkajú
Už toto leto sa mali Lamačania kúpať na vynovenom kúpalisku. Plán revitalizácie spred dvoch rokov rátal s tým, že v auguste 2005 bude verejnosti prístupné. Obyvatelia Lamača si však ešte rok budú musieť počkať.
Diskusia (3)


22. 7. 2005 - Sme
Na Rosničke sa deti kúpu zdarma
Deti z mestskej časti Lamač a tie, ktoré navštevujú miestne školy a škôlky, sa môžu cez prázdniny kúpať na kúpalisku Rosnička v Dúbravke zdarma. Zvýhodnenie sa týka detí od 3 do 16 rokov. Preukazy na desať voľných vstupov si môžu deti vyzdvihnúť v škôlke alebo v škole, prípadne na miestnom úrade a v knižnici v Lamači. (Prebraté z denníka Sme, 22.07.2005.)
Diskusia (0)


30. 11. 2004 - Sme
Čo sa dialo v klube starostov
V piatok sa zišiel klub starostov mestských častí, atmosféra bola podľa starostky Vajnôr Anny Zemanovej ťaživá. Ako informovala novomestská hovorkyňa Valéria Reháčková, diskutovalo sa o fakte, že Bratislave štát odňal takmer miliardovú dotáciu na hromadnú dopravu,...
Diskusia (1)


3. 10. 2004 - Sme
Nad mestským úradom postavia sedem bytov
Havarijný stav strechy miestneho úradu v Lamači vyrieši tamojšia samospráva nadstavbou budovy o jedno poschodie, kde pribudne sedem nájomných bytov.
Diskusia (0)


16. 9. 2004 - Sme
Tunel Sitina - Františka je už spolovice vyrazený
Práce na razení tunela pod kopcom Sitina sa hýbu aj napriek tomu, že sa vyskytli nečakané geologické problémy. Odborníci z Banských stavieb Prievidza majú v oboch tunelových rúrach vyrazených spolu asi 1000 metrov, čím sa dostali za polovicu raziacich ...
Diskusia (0)


18. 8. 2004 - Sme
Pod kopcom Sitina narazili na nestabilné nadložie
Do včerajška vyrazili pracovníci Banských stavieb Prievidza, a. s., už 502 metrov v ľavej a 466 metrov v pravej rúre tunela Františka pod kopcom Sitina, ktorý bude súčasťou diaľnice D2 v úseku Lamačská cesta - Staré grunty.
Diskusia (0)


3. 8. 2004 - Sme
Lamačania odsúhlasili modernizáciu kotolní
Mestská časť Lamač pozvala koncom minulého týždňa svojich obyvateľov do kinosály, aby im verejne predstavila projekt kompletnej rekonštrukcie tepelného hospodárstva, ktorý poslanci schválili na poslednom zasadnutí miestneho zastupiteľstva.
Diskusia (0)


28. 7. 2004 - Sme
V útulku majú problémy s veľkým počtom mačiatok
V útulku Slobody zvierat na Poliankach zaznamenali v uplynulých dňoch enormný nárast mačiatok. Jeho vedúca Edita Gardonová označila situáciu za zúfalú, pretože sa musia starať o 54 mačiek.
Diskusia (0)


26. 7. 2004 - Sme
Nad miestnym úradom v Lamači postavia nájomné byty
Nad budovou miestneho úradu v Lamači začnú koncom júla stavať byty. Prví nájomníci by mali prísť do nových bytov už v novembri.
Diskusia (0)


8. 7. 2004 - Sme
Patrónka čaká na dobudovanie diaľnice
Lamačská cesta s pokračovaním cez Patrónku, Brniansku a Pražskú až po križovatku pri Slovenskej akadémii vied je jediným cestným koridorom zo západu do mesta, denne tadiaľ v jednom smere prejde okolo 30-tisíc áut.
Diskusia (0)


hore <  1 2 3  4 5 6 7 8 9  >

 
       
Copyright © 2009 MÚ Bratislava Lamač Stránku spravuje Platon Webhosting Platon Group